Sicak portakal suyu esliginde minik melegim ile birlikde sizlere firsat buldukca günlük yasadigim olaylarla ilgili paylasimlarda bulunmaya calisacagim..Mucizeleri birlikde yasayalim olurmu :))

 Sevgilerimle

Aysegül

 

 

Her insanin bir farkı olmalı.. yüreklerle iletisim.. sevgide farkindalik.. akım gülen fısıldayan ruhlara mesaj huzur hissettirmeli..
Yaralara merhem.. yarınlara umut olunmalı..teslimiyet cözümlerde
Aranıp bulunmalı..
Iste bu yüzden yara sizde ise size özel merhemde bende bulunuyor..
Ayşegül K Anli sonsuz sevgi.. tecrübe ve bilgi kendini keşfetmede sınırları geçişin adıdır..
Illaki yaraniz olması da gerekmiyor benimle tanışmanız için.. hayata pozitif bir pencereden bakmak isteyen meraklı güzel insanlar gelin tanışalım olurmu :) farkindalikla pozitif Yaşam Ayşegül ce özel sistemi "Magic Time " ile sizde 🍀tanışın..💕
Sevgilerimle
Ayşegül KA

 

"Degerli olmak için degerli kılmayı ögrenmeliyiz..Sevgiye bogulmak için sevgiyi esirgememeyi ögrenmeliyiz..Seviliyorsun dedigimizde karşılık beklememeyi ögrenmeliyiz"ki mutluluk kapımızı her daim çalsın.. Bugünki en güzel süprizim...
Ikisinide cok seviyorum💚 ikisinide önce Allah a sonra birbirlerine emanet ediyorum. .💗 Dügüne gidemiyorum diye kapıma kadar gelen kiymetlilerim .. bu sevgi anlatilmaz yaşamak lazım 💖 

Cok bisey yazmam gerekmiyor resme bakin hisseder ve görürsünüz zaten o güzel bagi ..sevgisiz kalmamaniz dilegiyle..

Iyi aksamlar güzel takipcilerim 🍀
Bugün size dilek dilemeyle ilgili iki örnek vermek istiyorum. .
Gecen yil Bir dilek dile gerçek olsun seminerleri yapmistim bu yil firsatim olmadi yapmaya fakat firsat buldukca son iki haftadir dilek dilemekle ilgili piyasada ne varsa okumaya videolari izlemeye çaliştım..
Ilk aşamadakiler inancımla bagdaştigi için ne güzel benim uyguladigim sisteme yakin çalışmalar dedigim hepsi sona dogru beni tatmin etmedi..
Inanç-iman-güven kalb le yükseliş ve bununda kişinin inanci dogrultusunda yapılmalıdır.. herkes kendi inanciyla dilegine yönelmeli yönelirkende pat diye söylememeli bedenini ortamini giysisini düsüncelerini hazirlamalı..
Sonrasında kelimeleri positiv enerji içeren kelimelerle genelleme degilde kişiye özel ve detayli bir cümleyle aktivleştirmeli..
Devamida var tabiki onuda seanslarimda ögrenebilirsiniz..
Bugün bunu neden anlatma geregi duydum onuda açiklayim..
Bugün çalıştığım çok şeker iki bayandan bir tanesi 30 yil önce görünüsüne aşik oldugu bir erkekle Allah a günlerce dua etmis onunla evlenmeyi bana nasip et diye..
Ve yillardir mutsuz bir evliligi yürütmek icin cabalamış..
Ikinci güzel bayan da suan ruhu berbat fakat görünüsü güzel olan birisine aşik ve ettigi dua dilek ise Allah ım ne olur onunla evleneyim kötü de olsa ben onu düzeltirim..
Yeterki evlensin benimle diyor 😊
Simdi diyeceksinizki hayirlisini istesin..bende söyledim onlarda diyorki hayirlisini diledim bu cikti karsima :)
Sizce neyi yanlis yaptilar?
Yorumlarınızı bekliyorum 😊
Sevgilerimle
Ayşegül KA

KUMU ALTINA ÇEVİREN NEFES
Muhyiddîn-i Arabî k.s. hazretlerinden:
Fakirin biri, bir ağaç dibinde gölgelenmekte olan Hz. Ali r.a.’ye gelir, ihtiyaçlarını arz eder: “Çoluk-çocuk sıkıntı içindeyim, ne olur bana biraz yardımda bulunun.” der.
Hz. Ali r.a. hemen yerden bir avuç kum alır, üzerine okumaya başlar. Sonra da avucunu açar ki, kum tanecikleri altın külçeleri hâline gelmiş... “Al,” der fakire. “İhtiyacını karşıla!” Fakirin gözleri yerlerinden fırlayacak gibi olur: “Allah aşkına söyle yâ Emîre'l-mü'minîn! Ne okudun da kum tanecikleri altın oluverdi?” Hz. Ali r.a. anlatır: “Kur'ân-ı Kerîm, Fâtiha sûresine gizlenmiştir. Bende Kur'an-ı Kerîm'i okudum, yani Fâtiha sûresini okudum bu kumlara.” Bunu öğrenen fakir durur mu? O da bir avuç kum alır ve başlar okumaya. Okur, okur, okur... Ama kumlarda bir değişiklik yoktur. Altın filan olmuyor, aynen duruyor. Tekrar gelir ve İmam Ali kerremallâhü vechehû hazretlerine: “Ben de okudum, ama birşey değişmiyor; kumlar altın olmuyor.” der. Emîrü'l- Mü'mînin Hz. Ali r.a. boynunu büker, mahcup bir edâ ile cevap verir: “Ne yapayım. Duâ aynı duâ; ama okuyan ağız aynı değildir! Duâ tamam; lâkin okuyanın ihlâsı ve teveccühü tamam değildir!” Aynı duâ; aynı îman, aynı İhlâs ve aynı teveccühle okunacak ki, aynı netice elde edilebilsin. Yoksa kumu altın yapmak gibi bir iksire sahip olabilmek mümkün olmaz.
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Ein wunderschöner guten Morgen 💕
Wenn die sagen "tu es nicht" dann meldet sich die HOFFNUNG und sagt "versuche es noch einmal " natürlich im positiven Sinne 😊 🍀
LVG
Aysegül KA

Madem çok ısrar ettiniz anlatiyim o zaman 😊 kısacık anlatacagim 😊
Öykümün kahramanları var fakat ben bir tanesinden bahsetmek istiyorum.
Annenin bir haftadir ulaşamadıgı fakat kuzusunun iş yerinde ben kendimi iyi hissetmiyorum dediginde iş arkadaşları Aysegül ablalarını arayip ablacım ufaklık iyi degil zamanın varsa azcık konuşurmusun dedikleri kuzucukla bugün zorlada olsa bir araya geldik onu işine devam etmesi için ikna etmeyi başardım ve sonrasįnda sen psikolok degilsinki sen iyilik le insanlara yeni bakış açısı göstereren bizim güzel bir gelecegimiz olsun diye ugraşan bir kişisin dedi..
Yüzde 95 insanlar zaten kötüler niye ugraşıyorsunki dediginde o yüzdeyi 1 Prozent bile olsa aşagıya indirme imkanim varsa ki var ben bunu yspmaliyim..Hepimiz 1 Prozent bu dünyanin düzelmesine katkida bulunursak tüm kalbler merhamet ve sevgiyle ışıldar degilmi güzel takipcilerim. .bunlari tabiki kuzucugada söyledim oda böylece degisime bugün 1 adım attı..Anne mutlu ben mutlu 😊 ve
Birlikde inşallah güzel işler başaracagiz..
Her zaman dedigim gibi yine diyorum ki
Sevgiyle sarilin yüreklere..
Ben gibi sen gibi o gibi 💕💕💖 Ayşegül KA

elelim bugünki öyküme..
Anneyle ilk önce çalıştık hırçin asabi bir anneyi sevecen anlayışlı yumusak hatta Pamuk gibi bir anne oldurdum..
Kızıylada bu ikinci seansımızdı..
Ilkinde hayata bakış açısını çalışmıştık
Fakat kabullenmek istemedigi durumlar oluştugundan ikinci seansı yspmadım..
Ve geçtiģimiz hafta bana yazdı geceleri kabuslar görüyorum uyuyamiyorum diye bende ilk olarak evde negativ enerji testi ysptirdim onun üzerine randevulaştık bugünde seans geldi..
Karabasan denen şeyi kendisinin çagırdıgını ve neden çagırdıgının nedenini buldurdum duygulara yönlendirdim duyguların enerjileriyle konuşturdum sonradindada evini mis kokulu güllerle temizlettim.. seansin sonunda avuçlarının ìçini koklarmısın
dedigimde kokladı ve çok şaşırdı..
Niye mi avuç içinden bir tanesi gül digeride kına kokuyordu..
Imkansız mı degil ben bunu hem kendimde vede Danışanlarımlada yaşıyorum..
Eve giderken yolda aklına gelmiş mesaj yazmış..
Iki gündür evimde böyle kokuyordu fakat anlayamamistim dedi..
Ayrica annesi için tesekkür etti benimde artık bir annem var diye..
Kisaca evine huzurlu ve neşeli gitti..
Daha bunun gibi vede deģişik şekillerde binlerce Öykülerim var hepside magic 😊
Kim bilir belkide bir gün seninle yaşarız bu magic öykülerden bi tanesini..
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Yine ben yine bir öykü ;)
Bugün göz ameliyatım vardı onun için göz merkezine gittim.. ameliyat bölümüne götürmek için çok tatlı bir kiz geldi bana dikkatlice bakti fakat ben ameliyat stresinde oldugum için pek oralı olamadım..
Odaya geçtigimizde ya ben seni bir yerden taniyorum ...... Sen değilmisin deyine evet benim Aysegül teyze dedi.. Ben o anda nasıl mutlu oldum anlatamam..
Niye mi :)
Bu şeker kızı annesi getirmisti bana 9. Sinifi iyi bir notla bitirmedigi için meslek egitimi alabilecegi bir yerde bulamamiş onun için 9. Sinifi tekrarlasin istiyordu anne kizcigimizda istek yoktu..
3 seans çalìştim onu çok güzel motive ettim ve okula başladı notlarıda düzeldi..
Bu arada da meslek egitimi için uygun yerler belirledik birlikde ve oralara başvuruda yaptı.. En son görüştügümüzde bu yerlerden bir tanesini seçmesine yardįm ettim ve seanslari bitirdik..
Bugün onu karşimda görünce emeklerim boşa gitmedi diye çook mutlu oldum.. Ayrica anne benden memnun kaldigi için meslek egitimini yarida birakmak isteyen diger kizinida getirdi onuda motive ettim imtahanlarina hazirladim ve suan meslek diplomasını aldi ve çalışıyor..
Iki genç kızın gelecek korkusu yok artik😍
Anne mutlu kızlar mutlu ben mutlu😍
Lütfen iş işden geçmeden getirin çocuklarını onlar şimdide yani anda yaşiyorlar gelecek diye bir kavram yok anlik karar verilirken uygulama sıfır..
Getirin onları motive ediyim..onlara geleceklerini gösteriyim adımlar attiriyim
Yüzlerce gence bilinçli bir gelecek yolu açtim onlarda bilinçli bir şekilde yürüyorlar..
Unutmayın AĞAÇ yaşken egilirmiş..
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Dünki öykümün kahramanına güzel satirlar için Teşekkür ediyorum. .
Sevgilerimle 😍
》Ayşegül Hanimcigim iyi geceler bu günkü yazinızda benim derdime derman olduğunuzdan bahsetmişsiniz çok memnun oldum ve size nasiĺ minnettarım bilemezsiniz evet size bir daha gelemedim 16 -10-2015 te sizde terminim vardı ve ben Ogün Beynimi kaybettim o günden sonra daha kendime yeni geldim kusurumu bağışlayın inşallah bir gün görüşürüz ama herhalde başka yere taşınmışsınız evet ben şu an oğlumla gelinimle torunlarımla mutluyum herşey için çok ama çok teşekkür ederim Allah'a emanet ol ..

Buram buram sevgi kokan bir akşam diliyorum🌹
Dün çok güzel mesajlar aldım çok Tesekkürler hepinize..
Ee madem bu kadar çok tskipcim var bende tesekkürler olarak bi tane daha anlatiyim..
Dün gelen mesajlardan hatırladigim nasıl unutmuşum bunu dedigim bir öykümü anlatmak istiyorum. .
Yine kısacık anlamaya çalışacaģım :)
Yaklaşık 19..20 yıl ogluyla görüşmeyen dünya tatlısı bir annenin öyküsü..
Bayancımla bir programımda taniştik..hikayesini dinledikden sonra zaman buldukca gözlerini kapatip ogluyla sarılıp konuşmasını istedim ve.birlikde minik bir seansla nasıl yapması gerektigini gösterdim ve dedimki benimle ne dilerse Allah ın izniyle olacaktir ..
Inandimi dersiniz 😊
Tabiki inanmadı fakat 20 yıla yakın herşeyi denemiş ve bir türlü başarılı olamamış oldugu için (ben inanmadıgım işe kalkışmam
O yüzden karşımdakı kişide bana güvenip denemeye karar verebiliyorlar) dediklerimi uyguladı...ve anne yillar sonra oglunu rüyasında görmüs ama bana bakmiyordu dedi hemen ayak üstü Mini bir seans daha yaptim ve devaminda çok ilginç gelişmeler oldu ve onları Allah bir araya getirdi konuştular..
Annenin yıllardir birikmiş olan hasretide bitti buna o bile inanamadı ama oldu işte..
Imkansız dedi bende imkansiz degil olacak insallah dedim ve oldurdu yüce mevlam..
Sonrasında görüşemedik inşallah bir daha hiç hasretlik yaşamazlar..
Olayı duyanlar bile inanamadılar..
Bugün yine mistik anlar yaşadigim seanslarım vardi ve yine sordular nasıl oluyor diye 😊 oluyor işte ve ben sorgulamıyorum güzelligi yaşatana tesekkür edip mutlu olalım diyorum..
Nasip eden in vardir bir bildigi ve eger o bizim bilmemizi isterse bize onun cevabınıda gönderecektir..
Dinlediģiniz için Teşekkürler 🍀
Sevgilerimle
Aysegül Ka

Neden kolayı seçiyoruz..
Neden bir kagıt parçasının hayatımızı değiştirmesini bekliyoruz..
Yada sadece dua ettim diye hiç birşey yapmadan harekete geçmeden sorumluluģu yaradana bırakıp oturup bekleyerek degişimin oluşmasını nasıl ve ne hakla bekliyoruz..
Bize arayın bulun denilmemişmi..
Biz sorumluluk almayı sevmiyor olabilirmiyiz😊 ne gerek var uģraşmaya yazdiririm biseyler yada dua eder bekleriz..
Güzel fakat
Hastalanınca neden doktora gidiyoruz..
Eşyalarımız bozulunca neden tamir ettiriyoruzki .. Bir ümit diyerek belki düzelir ümidiyle beklemeye devam yada rahman ve rahimden destek isteyerek harekete geceriz..karar bizim..
Bugün bir danişanım siz benim duamin kabulusunuz dedi fakat size gelip gelmemek arasında çok fazla gel gitlerim oldu millet beni kınayacak size geldigim için düşüncesiyle hayatımın 2 yılımı daha huzurlu yaşayamadım dedi..
Bende şuan gelmeniz gerekiyormuş demekki dedigimde rabbim yolu gösterdi ama ben görmemek için çok direndim bunu şuan daha iyi anlıyorum ve
Tembeliz Aysegül hanım tembeliz hemde görme özürlü tembeliz dedi 😊. .
Seviyorum kendilerini..
Beni dünyasında misafir ettigi içinde Teşekkürler. .
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Bugünki Kreplerimde kendiliginden olusan sekil..

Sevgi heryerde yansiyor verdigim hissettirdigim kadar bana geri dönüyor..

Kul isterde Rabbi göndermezmi 😍
Göndertene getirene sonsuz Teşekkürler 💕 istemeyi bile ögrenmek gerekiyormuş..

Sevgili takipcilerim bu aksam birazcik hani hep merak edipde soramadigimiz yada anlam veremedigimiz olaylar vardir ya bu aksam size bir kaç tane bu olaylardan anlatacagim.. başdan belirteyim 3..4 harfliler hiç bir alakam yoktur olmayacaktirda inşallah. .
Bugün bir danişanım Iki haftadir arabamda senin parfümün kokuyor bu nasıl oluyor diye sordu :)
Başka bir danışmanıma ne zaman panige kapilirsan.ismimi söyle demistim.. birgün uzun yola ciktiginda hava kararmaya başladigi anda panik olmaya başlamiş ve o anda dedigim aklina gelmiş başlamış Aysegül demeye.
1
2
3
merak ettinizmi ne olmuş diye 😊 bende merak ettim 😊 tüm otoban aniden işiklara bürünmüş karanlik kaybolmuş..
Nasilmi 😊😊😊
Çok şey var ama aklima ilk gelenleri paylaşiyorum..
İnanci Katholik olan bir gence iki hafta boyunca sabahlari cektiginim tesbihi verdim ve her daim yaninda taşimasini söyledim simdi buda niye der gibi dediginizi duyuyorum 😊
O genc çocuk ne zaman negativ zarar gelecek bir kişiyle karşilaşsa tesbih paramparca oluyormus ve o her defasinda boncuklari toplayip yeniden diziyordu..
Tabiki Her defasinda panikle beni ariyordu 😊(uzun mevzu ben kisaca anlatiyorum..)
Bu tesbih sayesinde haram ve helali ögrendi negativ hayatina veda etti suan siradan bir insan olarak karin tokluguna çalisiyor..tesbih hala yaninda ve hergün dua ediyormus iyi bir insan olabilmek icin.. Tesbih meselesi merak edenler olursa begendim sembolune bassin onunda hikayesini anlatirim size..
Suan aklima geldi son verdigim tesbihlerden bi tanesine sen Elhamdulillah cek hergün 100 defa demistim oda beni tesbihmi kurtaracak demisti 😊 tesbih ve ben.çok iyi iş cikartmis olmaliyizki hayati düzeldi 😊
Belki suan okuyup gülümsüyorlardir 😊
Sahi size havada ucan minik kirmizi isikdan kalbleri ve incir öykülerimi anlatmişmiydim😊😊😊
Cok merak eden olursa begendim sembolune tiklarlarsa yada isteriz diye yazarlarsa onlarida anlatirim 😊
Sevgiyle kalın
Ayşegül KA

Magic time için
Tüm kapıları açalım..odalarımızı ziyaret edelim ama iste oda lara geçebilmek için önce koridoru boşaltmak ordaki birikmisleri ait oldukları yerlere göndermek gerekiyor..
Nasıl mı??
Niyet sizden araçlar benden..
Mutlulugu ertelemeyin
Ayşegül

Sevgi sizce nedir? Yada ne degildir?
Dünya işlerine kisacık bir ara verip 2 dkcık .
1....
2....
3....
Bulduklarınızın kaç tanesi maddiyata bağlı kaç tanesi manevi ?
Bunlarıda ayırt edelim hemen..
Manevi olanlara yogunlaşıp yarın ilk iş olarak bir kişiyi mutlu edelim olurmu💗
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Cumaniz afiyetli olsun..
Bugünki Öyküm mis kokulu :)
Sabah yürüyüşümü yaptigim yolda ki aģaclardan bi tanesinin yapraklarına dokunmam gerektiğini hissettim ve bi tanesinin önünde durup yapraklarına dokundum.. sonra gözlerim gövdesine kaydı sanki benimle konuşmak istiyormuş gibi..Selamlaştık..gülümsedim sevgiyle..Ìşte o anda yaprallarından mis gibi koku dağılmaya başladı..Defalarca kokladım ruhuma depoladım..teşekkür ettim..
Ve kendime Ìşte AŞK budur dedim..
Sizlerden bugünki Ricam dokunun bir bitkiye gülümseyerek sevgiyle hissedin ve bakın neler oluyor. .
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Başlamak için tam zamani 🍀🐞
Hayatı kendin için yaşamayı ögrenebilirsin..
Imkansız diye birşey yok öyle olmuş olsaydı eger çalıştığım kişiler evet mucizeler varmış demezlerdi..
Hayatı rastgele değil de bilinçli yaşa ve özel bir insanla çalışarak hayatı güzel yaşa..
Benim sistemim özel bir sistem ve kimse benim gibi çalışmıyor..bu sistem bana ve size özel bir sistem..benimle çalışan hiç kimse şimdiye kadar kimse pişman olmadı..
Ee hadi daha ne bekliyorsun :) Sevgilerimle
Ayşegül KA

Bugün çok tatli bir danışmanım magictime sesnsını yaparken gözleri kapalı dısarda güneş açtı galiba gözlerim ışıkdan kamaşıyor dedi :) bende bulunduğu boyutda kalması için evet güneş geldi dedim oysaki bugün güneş bulunduğum yerde hiç görünmedi :).. hayatında kendini suçlayan etrafindaki insanlara kızgįn..
Öfkesini kontrol edemedigini söyledi..1.5 saatlik seans sonucu ne öfke kaldi nede sucluluk duygusu..
O mutlu gitti ben mutlu bitirdim günü..
Evet peki ya sizi bugün neler mutlu etti?
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Hiç üşenmeden bu paketi hazırlayan o güzel kıza burdan Teşekkür ederim..
Sende seviliyosun 😊

Biliyorsunki degisim inatci insanlar icin kolay olmuyor :)

ben söylüyorum sen illaki kisa yoldan gitmek yerine onu yasamayi tercih ediyorsun ben büyüdügünü zevkle izliyorum ve her defasinda bu dediginde oldu demelerini cok seviyorum..

kinani ellerine yakacagim günü sabirla bekliyorum dedim ya seviliyorsun :)

Sevgilerimle

Aysegül Ka

Mübarek olsun cumamız 💕
Sahi mübarek ne demek aciklamasini kaç kisi biliyor :) k ile başlayan bir kelime söyleyecek olanlar o ne demek oluyor ne ifade ediyor bi düşünelim mi :) ve lütfen bunuda burda paylaşalımmı :)
Resimdeki faedback i gönderen güzel anne ye teşekkür ler.. Kızının 3 yıllık mobing okul hayatını 3 sesnsla son buldurmuş bulunuyorum.
Artık ağlamıyor..yüzüde ruhuda gülüyor..gelecekden korkmuyor..
Hedef oluşuyor..Sevgi gönlünde tekrar parlıyor..umut var mucizeler var..
Ve artik takıldıkları anda Aysegül KA ları var 🐞🍀 Sizde hayatınızı diplerde yaşamayın artık..isyan etmeyin..gelin hayatı
Sizin için güzellestireyim..
Sevgiyle kalın
Ayşegül KA

Mucize her zaman var yeterki güzel niyet edilsin..
Bugün size yine bir mucizevi hikaye anlatacagim..
Resimde belirttigim gibi tavsiye üzerine geldi kiz arkadaşı ile arasi düzelmedi hatta kizi birakti.. kirli işleride onu birakti.. binlerce euro birden yok oldu..ona pozitif enerji yükledigim tesbihi verdim elinde dagilmis.. Negatif ne yaptin dedigimde alkol aldim demisti.. Islam dersi aldigim dönemdeki hocam inancsiz kötü durumda olanlara da yardim edinki onlarin da vucutuna helal lokma girsin demisti.. bu defada bunu yaptim ruhu güzelleşsin istedim.. tüm kötü işleri biraksin diye diledim Rabbimden..ve ona onun bir görevi oldugunu bu yolu birakip ona yönelmesi gerektigini anlattim..Hatta onu beyaz atli cemberimde gördügümü atının beyaz ama giysisinin siyah oldugunu.. cemberde yer alması için giysisi nin de beyaz olması gerektigini söyledim..basda bana pek inanamadi..sonra rüyasında gördügü harfleri araştirdiginda mitolojide atlilardan oluşan bir grubun ismini defalarca görünce inanci tam oldu.. ve bugün eski hayatina dönüp her türlü negatif ilgi hem yaşayıp hemde yaşatmak istemedigi için bir cantayla eskiye elveda yeni hayatinada merhaba dedi ve cok uzaklara gitti..
Ona yerdim etmekle zehirledigi bir sürü gencede yardim etmiş oldum..
Magic Time e inaniyorum
Çünki Rabbime güveniyorum. .
Sevgilerimle Aysegül 🐞

Bugünde güzel bir akşam gecirmeniz dilegiyle diyerekten anlatmaya başlıyorum..
Öykümün kahramanı 27 yaşında Rus kökenli bir alman ayri ayri bayanlar dan iki tane oglu var suan ikisiylede görüşemiyor..bir tanesini 6 ay görme yasagı var digeriylede anne göstermiyor..
Hayatında yapabileceģi her yanlışı yapmış olup yaşamın anlamını Party ler yapıp uyuşturucu ve alkolle eglenmek içincede önüne geleni dövmek olarak alģılamış :(
Tabi tavsiye üzerine bana glinceye kadar..Persembe günü ilk seansımızı yaptık..MagicTime Seansında kişi ile ilgili çok seylee görüyorum. .
Bu defa tabut gördüm ve ölüm korkusu yaşadınmı diye sordum evet dedi ve anlattı..
Tabut kayboluncaya kadar seansa devam ettim ve huzurlu bir ruhla gitti..ikinci seansi bu sabah saat 9 daydı.. gece Party takılacakmı diye merak ettigim için erken randevu verdim..ve sizce geldimi dersiniz???
Evet geldi hatta yol uzamasın diye yakınlarda bir arkadaşı varmış onda kalmış..3 gündür agzıma alkol koymadım ve uyuşturucu almadım dedi..dün gece arkadaşlarım herseyi ictiler ben sadece onları izledim dedi discoya gittigimizdede Cola ismarladim alkol u içme isteģim yoktu dedi..
Tabiki sözlerin dogrulugu için test ettim kendini..
Seansi yine güzel gecti tesekkürler ederken elimi öptü Rus kökenli bir alman elimi öptüm türk usullerindeki gibi :)) bundan daha güzel bir tesekkürler olamazdi benim için..
Giderken arkadaşlarinin uyusturucu satmayi düsündüklerini söyledi onlarada selam söyle yapmasinlar dedim ve iki saat sonra arkadaslarindan mesaj geldi söz yapmayacagiz diye..
Inşallah bu insanda birgün gelecek başkalarına güzel örnek olacak başda çocuklarına tabiki..
Siz ne diyorsunuz bu olaya bilemiyorum ama ben MagicTime diyorum 🐞🍀
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Sabah kahvemin yaninda olsa da 1 tanecik lokum yesem diye diledim iki saat sonra lokum ve pişmaniye geldi 😊
Dileyin ama dogru cümlelerle enerji yüklü hissedislerle dileyin isteyin ve bekleyin en güzel şekilde size gelecektir. .
Beni düsünüp alandan ve getirenden Allah razı olsun .. Çok mutlu ettiler beni 😍😍😍
Tesekkürler 🍀🌹🍀
Sevgilerimle
Aysegül KA

Yasaminizda güzel esintiler güzel degisimler, ruhunuzda huzur olsun.. dünyaniz rengarenk ve mucizelerle güzellessin.sevin.sevilin.paylaşinhayatı.anlamayaçalışın.
yargilamadan..sorgulamadan ..oda öyle iste deyip geçebilmeyi..herşeyin sonunda yaradanin vardir bir bildigi diyebilmeyi ögrenin ve uygulayinki dünyaniz rengarenk dünyaniz huzurlu olsun..
Evet bugün sizlere yine güzel bir hikaye anlatacagim..
Hikayemin kahramani çok tatli bir bayan..
Bu tatli bayan uzun süre türk psikolok aramış ve birileri beni tavsiye etmiş..
Oda gidip birde ben görüseyim demiş ve beni aradı randevulaştık..
Bu tatli bayanı beklerken büromun tam önünde bir taksi durdu..taksiden inen bayan iki adımlık yeri yürüyerek gelmekde zorlanıyordu..tutunacak bir yer ararken düşmemek için sadece ayaklarının ucuna bakıyordu..Ben bunlari izlemeyi bırakıp bayanın yanına gittim koluna girdim ve birlikde büroma yani değişimine ilk adımı atmış vede attırmış oldum..
Bana hayat hikayesini anlatti..Ben bir dua ettim Rabbim ahiretde yaşatacağın zorlukları dünyada yaşat dedim ve MS hastalığına tutuldum dedi..Yanında birisi olmadan dışarıya çıkamadığını
Konusurken zorlandįğını..hep birilerine bağımlı olmak istemedigini söyledi.vs..2 ay kadar birlikde çalıştık..iki ayın sonunda önüne bakmak yerine gözleri direk ileriye bakmaya başladı..adımları daha düzgün ,cesurcaydı..konuşması daha akıcı oldu.Özgüven oluşt,.evden tek başına çıkmaya korkan tatlı bayan uçaga bile tek başına binip tatillere bile gitmeye başladı..Sonrasında yıllardır erteledigi bir yüzleşmenin zamanının geldigini söyledi ve ben onu bu görüşmeyede her yönünü göstererek hazırladım..
Bu görüşme gercekleşti fakat ruhunu çok aglattı..Hatta pişman bile oldu kısa bir süre benimlede görüşmedi..Devamını merak ediyormusunuz :)
Tabiki yeniden geldi ve ne zaman takıldıgı bir olay olsa ilk aradıgı geldigi kişi hala benim.
Sadece kendisi gelmekle kalmayıp etrafinda kim varsa bana yönlendiriyor..Şuan mutlu..umutlu..sağlıklı..hayalleri olan tatli bir bayan o :)
Değişim kolay bir süreç olmaya bilir fakat sonuç her zaman mükemmel.
Evet ya peki ya siz hala mucizelere inanmiyormusunuz :)
Aysegül KA
Www.magictime4you.com

Bugünde çok yoruldum. ...ruhların feryat edişini..çaresizligi..hiçkırıklara eşlik eden Gözyaşlarını izledim...
Yalnız degilsin dedim usulca..
Sevgiyle sarıldım..kuçakladım..
Olmasi gerektigi gibi...anne gibi kardeş, dost gibi...kisaca Insan gibi degilde Insanca olmasi gerektigi gibi..
Şükrettim..Huzuru yeniden tadtirdigim icin...tadanlar için. .

Sevginin tüm evrende çömertce hissedirilmesi dileygiyle. .

Aysegül


Bu sabah bana hediye edilen hadis kitapcigimdaki bugünki okudugum hadisim..Veee
Ikindi vqkti gelen bir mesaj " Aysegül abla çok zor dorumdayız ne yapacagımızı bilemiyoruz"
Hemen aradım baktım gercekden çok kötü..yemegimi ocakda bırakıp yollara düştüm..yoldan kizimi aradim annecim ocagi kapatmışmıyım bak diye.
Eve vardigimda durumun hissettigimden daha kötü oldugunu gördüm..yapmam gereken herseyi yaptim..cok zor bir durum du. Şükürler olsunki
1 saatde sakınlestirip uyutmayi başardim ailede bende rahatladik..
Doktora neden gitmedi diye düsünenler için hastaneye alip birakmiyecaklar..aile perişan olacakti..
Benimle güçlenip sorunlari ile başa çikmayı ögreniyor..
Uyuyarak degil görmeyi ögreniyor..cözüm üretmeyi ögreniyor..özgüveni yeniden canlaniyor.bu biraz zaman aliyor ama basariliyor..
Ve ben biliyorumki Çok zor bir görevim var ama bu görevi bana nasip eden yüce bir Rabbim var. O yüzden yola şükürle devam..
Sevgilerimle
Aysegül

Bugün çok özel bir gün benim için.
Bunu büromda ki koltuguma yansiyan bu güzellik de hissettirdi.
Hem kadir gecesi arti cuma günü vede Ayşegül ün dogum günü..
Deģişim ve farkindaligin son evreside tamamlandi..
Tüm alemlere sevgilerimi yolluyorum. .
Hissediniz.

Anne olmaya hazir olup olmadigini bilmek için seansa gelmisti..kendini hazir hissettiginde gebe kaldi..9 ay boyunca ayda 1 defa bebek ve annenin stressiz, relax olmasini sagladim..ikisi arasinda güclü bir bag olusturup her ikisinide doguma hazirladim..
Annenin ilk gebeligi oldugu Halde gayet rahat ve kisa sürede dogum gerceklesti..Anne lohusalik dönemini
Sıkıntısız atlatti..bebek ise cok sakin haddinden fazla relax şekermi şeker bisey..gelişimi diger bebeklere nazaran daha ilerde..
Anne mutlu baba mutlu bebiş mutlu..Tabiki ben de mutluyum..
Bebeğim benim icin önemli diyen her Anne adayi bebeginize herseyin en güzellerine onca paralar harcamak yerine yatirimi kendiniz ve bebeginizin
Psikolojisine yapiniz..unutmayin ruhu bir ömür taşiyoruz..
Kalbden sevgiler
Ayşegül

Babìşim ve teyzoşun dan günün tavsiyesi :)
Gülümseyin bugün selamlaşın..uzun zamandır görüşmediginiz bir kişiyi arayıp hatrını sorun..
Bunlar ilk önce sizin kendinizi iyi hissetmenizi saglayacak ve devamında bir çok kişinin de mutlu olmasına vesile olacak..
Hiç bir maliyeti yok bedava :))
getirisi ise bedeli ölçülemeyecek kadar büyük Kocaman 🐞🍀 kim bilir belkide bugün bir çok kişinin mucizesi olacaksınızdır..
Deneyin ve sonucu bana yazın olurmu..
Sevgilerimle
Ayşegül KA

Az önce tanık oldugum bir olayi paylaşmak istiyorum sizlere..
3 gün sonra Nürnberg seminerim oldugu için halledilmesi gereken acil işler imi halletmek için çarşiya gittim..
Her zaman hemen hallettigim işler im bugün baya uzadılar..
Her yere iki defa gitmek zorunda kaldim..
Ayrica kizimin geri verilecek olan giysisi vardi çantama tüm aramama ragmen makbuzu bulamamistim..eve dogru yola koyulacagim anda başka bir sey ararken makbuzu buldum ve bunuda verip kurtulayim diye tekrar çarşiya döndüm ve verdim cıktım..
Son bir yere daha ugrayip onuda halledip bida gelmeme gerek kalmasin diye yolumu tekrar degiştirdim..
Ve yolda yürürken gecen yil kizindan dolayi tanidigim bir bayan yolun ortasında durmus sanki bekliyodu.. Neyse selamlaştik , ve dediki suan Aysegül hanım in ücretini devlet ödesede ona gitsem dedim ve sizi gördüm dedi..
Sigorta ile çalısan birine gitmiş..
Beni dinledi sen çok iyisin dedi beni gönderdi dedi..
Ben iyi degilim ama dedi..
Bende biliyorum dedim o an o bayanin tüm üzüntüsünü hissettim..
Sorunu nun ne oldugunu açikladim..
Koluma dokundugum anda aglamaya başladı, onlarca kişinin yürüdügü bir yolda..
Evet hissediyorum , kisinin her duygusunu hissediyorum..Bana hic birsey anlatilmasi gerekmiyor.. Velhasil kurban oldugum Rabbim o kadar yüce ve rahimki..kişi size gelemiyorsa sizi bir şekilde onun ayagına gönderiyor ve sizi o kisiye vesile kılıyor..

Sevgilerimle

Aysegül K Anli

Sonuç hep güzel her daim neşeli..
Konu veya sorun ne olursa olsun hiç önemli değil..Mucize var :)
Yoksa siz hala mucizelere inanmiyormusunuz?..
Hmm o zaman benimle tanışmamışsınız demektir 🐞🍀
Magic Time 4you
By Ayşegül

DÖRT MUM

Bir odada dört mum sessizce yanıyordu. O kadar derin bir sessizlik hüküm sürüyordu ki odada, aralarındaki fısıltı şeklindeki konuşmalar bile rahatlıkla işitiliyordu.

Birinci mum " Ben Barış'ım!" dedi. Ancak kimse benim sürekli yanık kalıp, etrafıma ışık saçabilmeme yardımcı olmuyor. Artık sönmek üzereyim.... Ve sessizce karanlığa gömülüverir...... İkinci mum " Ben İman'ım!" der. Ama artık gerekli olduğuma inanmıyorum.... Yanık kalmamın da bir kıymeti kalmadı, diye eklerken hafif bir esinti ışığını söndürüverir.

Üçüncü mum " Ben SEVGİ'yim" ama etrafıma ışık verecek gücüm kalmadı. İnsanlar beni hep kenara itiyorlar. Kendilerine en yakın olanları bile sevmemeye başladılar. der ve sessizce söner gider SEVGİ mumu..... O sırada içeri aniden bir çocuk girer. Üç mumun söndüğünü görünce sebebini sorar ve niçin sonuna kadar yanmadıklarına hayıflanarak ağlamaya başlar.

Dördüncü mum, yumuşak ve yatıştırıcı sesi ile çocuğa ağlamamasını söyler. "Korkma ben etrafıma ışık saçtığım sürece diğerleri yeniden yanarlar ve onlar da aydınlatmaya devam ederler. Zira ben UMUD'um!" Gözleri parlaya çocuk umut mumunu alır ve diğerlerini SEVGİyle teker teker yakar.

İçinizdeki umut mumunun saçtığı ışığı asla söndürmeyin. Küçük çocuk gibi diğer sönmek üzere olan üç mumun da sürekli yanık kalmaları için çaba harcayın...... Pozitif hayat Koçu
Ayşegül K Anlı

Bugünde hergün oldugu gibi koruyucu dualarimi okuyup bindim arabama..koruyucu enerji cemberimi oluşturdum...içim rahat huzurluydu..
Ilk kavşagı dönerken ani den bir araba fırladı önüme...Ben normal zamanda orda gaza basarken bugün yavaş gitmeyi tercih ettim.
Yan sokakdan öyle bir ciktiki tam önemde durdu..bende öyle bir frenledimki milimlik mesefade durdum.
Carpmis olsaydim tam sürücüye carpmis olacaktim..
Bu durumda haklı olmamda üzülmeme engel olmayacaktı..
Çok şükür..yine korundum..benim korunmam başka bir insanın da korunmasına vesile oldu..
Rabbimiz hepimizi her daim tüm negatiflerden uzak tutsun inşallah. .

Sevgiyle kalın

Hiç bir emek karsiliksiz kalmıyor.
Yaklasik 1.5 yil önce oglunu okuldan atacaklarini ögrenen anne ,baba son çare olarak benimle iletisime gecmislerdi..8 aylik bir calismadan sonra , hedefe ulastigimiz için son vermistik..
Birkaç gün önce annesi aradi ve Allah sizden razı olsun oglumuzdan çok memnunuz dedi..okulu bitirmekle kalmayıp daha üst düzey bir okula geçiş yapmıs..ayrica hafızlık egitimide aliyormuş..
Anne baba bu defada diger oglunuzu gönderiyoruz dediler..
Bundan daha güzel bir teşekkür, size güveniyoruz sözcügü olabilirmi..
Mutluyum..

Bu satirlari yazip yazmana arasinda cok git gel yaptim..konu çok derin bir o kadar da içler acısı ..
En çok da yorum konusu olmasindan üzülürüm diye yazmak istememistim ..
Fakat bunun bilinmesi..bir o kadarda yürekler de hissedilsin istedim..belki birseyler degistiremem..ama yinede tek bir sey( olumlu olan hersey) deģistirebilirsem Koca bir yeni neslin ümit ediyorumki gelecege bakis açisini degistirebilecektir..
Konu tecavüz ve taciz. Son günlerde yasanip..bol bol yorumlarin havada uçustugunu üzületek takip ediyorum..
Yillardir taciz ve tecavüze ugramis kişilerle çalistim ve halada calisiyorum..hani derler ya dışı seni ici beni yskar diye..Bu yasananlarin verdigi aciyi..utanc duygusunu..kirlenmisligi tahmin edebiliyorum cümlesi bile kullanmak onlari asağilamaya yeterli..
Ne tahmin nede hissedebilirsiniz..
Ben canli seyircilik yapiyorum.karsimdaki o tertemiz hic bir sucu olmayan temiz ruhlari suclu ve kirliymis gibi muamele görmeleri..bunu yapanlarin aman utanc verici duyulmasin diye üstü kapatilmasi..madurun Doktor doktor gezdirilip damgalanmasini..gelin izle yin isterdim..bir ömür kirlenmislik duygusu ile kolaysa yasayin. .hergün ölmek icin yalvarmanin nasil bir duygu oldugunu tahmin bile edemezsiniz..
Tecavüz sahnesi olan bir Film Acin bakin bakalim kac dk bakabileceksiniz..bizler filmi dayanamayip kapatabiliriz fakat onlarin o secenegi bile yok..24 saat hic.durmaksizin beyinlerinde oynuyor..
Bu satirlari yazarken mideme agrilar giriyor..
Bugün ates baska yere düsmüs olabilir.bildigim tek sey sessiz kaldikca sucluyuz...
Kadin+cocuk= gelecek nesillerimiz..
Saglikli nesiller yetistirebilmek dilegiyle
Sevgiyle kalin

Bir tane daha Aysegül K Anlı kuzusu dünyaya "merhaba" dedi..
Kuzunun annesi ile iki aylik hamileyken tanistik...Annede Panik atak teşhisi konulmuş olup hemen antideprasyon yazmislar..Bu ilacin yan etkileri faydasindan fazla oldugu için anne kullanmamaya karar vermis fakat tablet almadiginda atakları kontrol edemediginden Arkadaşının tavsiyesi ile bana geldi..7.5 aylık dönem de hem bebisi ile bagini güçlendirdi ataklari sifira indirdi...duygularini kontrol etmeyi ögrendi..doguma hazirlandı ve çok güzel dogum dönemi geçirdi.. sonuç..bilincli, huzurlu, mutlu bir anne lik yolunda emin adımlarla ilerliyor..
Minik kuzumu da annesinide seviyorum. .sevgi cemberimde yer aldıkları için mutluyum 💖

 

Güzelinden özelinden yaşanan bir akşam olsun bugün..
Son haftalarda dogru yol dedigimiz yollardan kötü yollara sapmış gencecik çocuklarla çalişıyorun..25 26 yaşindalar..
Felegin cemberi denilen o sürecden hizli gecmisler..ne cocukluk nede gencliklerini olmasi gerektigi gibi yaşayamamışlar..cool olmak parali olmak sınır ve yasak tanımamak güç demekmiş..sevgiye ilgiye açliklarini kötü seylerle bastirmislar..ruhlari aglayan çocuklar...rabbim onlari bana göndermis demekki ruhlari hala tertemiz .. yollarini Işıklandiriyorum..
Güzel görüp güzele yöneliyorlar.
Rabbimin emanetleri... bizim dünyayi ve insanligi emanet edecegimiz beysz atlilar olacaklar inşallah. .
Allah im bizden destegini esirgeme olurmu.. kulun seni seviyor

Sevmek ve Sevilmek çok güzel. .
es ist schön zu wissen das man geliebt wird 💕 🐞 🍀
Beni her zaman böyle güzel jestlerle sevindiren tüm danişanlarıma Tesekkürler 🌻
Sevgilerimle. .

 

Tünaydin 🍀
Güccük melegimin anneciği bebegine en güzel hediyeyi verdi ve ilk relax seansinizi yaptik..
Güccük melegim mest oldu..
Rahatladi...anneyle bagı güçlendi..
Ikiside dinlenmis vede mutlu huzurlu ..
Seviyorum böyle anneleri..

Gidip bir deneyelim bakalim ne olacak diye geldiler.. pek de ümitli degillerdi..
Mucizelere inanacak gibi de görünmüyor lardı..Allahim niye hep zor olan umutsuz vakalari gönderiyorsun demistim her zamanki gibi :)).şükürler olsun bu defada başardım..
Valla da Billahi da oldu :))) huzuru hissettirdim yaşattım birlikde agladik..güldük ve mucizeler kapisini açtirdim.. Artik onlar icin imkansiz yok huzur var Allah var inanc var takıldıkları anda ben varım 🐞🍀
Oturdugumuz yerde mucize beklemeyin.. kalkin biseyler yapin..arayin bulun deneyin ve huzuru yakalayin..
Bulamazsaniz buyrun gelin o kapiyi ben size açtırıyım. .
Sevgilerimle
Magic Time 4you
By Ayşegül KA

Az önce zil çaldı hava çok soguk bu havada kim disariya çikmiş aceba diye kapıyı açtım.. kimseyi beklemiyordum..karsıma 30 yaşlarında bir alman çıktı .. selam verdi kızınız otobüs kartını düşürmüş onu getirdim dedi..Ben şok oldum kartın düştügünü bile farketmemiştik daha..
Tesekkürler ettim durun bekleyin dedim sakın bir sey vermeyin almam dedi ben bisey verin diye getirmedimki dedi..benim evde normal zamanlarda olmayan 1 cikolata paketi vardi .. Eline zorla tutusturdum oda tesekkürler etti ve gitti..
Dininiz diliniz Politik görüsünüz ne olursa olsun icinizdeki insanlik kisilige göre degil kulluga özel olsun..
Sevgilerimle
Aysegül
Magic time 4you