Magictogo spa spray

Mis gibi Gül kokuyor gözlerini kapat ve hisset :)

 

 

 

Ister dogal su ile ister Gülyagi suyu ile kullanabileceginiz Magictogo spaspray ile mucizeler olussun hem cildinizde hemde ruhunuzda.

Cildinizi Nemlendirin ve Yenileyin: Nano Ultrasonic teknolojisi, etkili bileşeni atomizasyon işlemi ile cildin derinliğine nüfuz ettirmek için su moleküllerini veya cilt bakımı losyonu ve suyun karışımını küçük nanometre partiküllerine böler. Tıkanmış gözenekleri önlemek için deriyi derinden temizler, tüm cilt türleri için güvenlidir.
    
Sakinleştirici ve Yenileyen Cilt: Yüz maskesi ve yüz masajı kullanılarak güneş yanığından sonra cildi uyarır. Gözenekler açar veya cilt ağrılı ve kaşıntılı ise rahatlatir. Ürünü birkaç dakika açın, cilt çabucak iyileşir. Kullanışlı buhar makinesi ayrıca kir, yağ ve diğer safsızlıkları veya makyaj kalıntılarını temizler. Matligi  ve yorgunluğu gidermek de etkilidir.
 
Kullanımı kolaydır: Anahtarı itin, ardından en ince nanometre partikülleri cildin bazal hücre tabakasına nüfuz etsin. Bir dakikalık oturum, cildi gençleştirmek ve hidratlamak için yeterlidir. Ayrıca makyajınızı ayarlamanıza ve yenilemenize yardımcı olması için gerekli nemi sağlayabilir. Makyajınızı yok etmeyeceksiniz, kullanımı kolay ve hiçbir yan etki yok.
    
Cilt hücreleri: Aromaterapi; Nano buhar cildinizi rahatlatır ve yumuşatır; Yorgunluğu gidermek için derin nemlendirici; 30 sn spa yüz bakımı; Kirpik uzatma, Doğrudan Cilt Hoşgörüsüzlüğü Tedavisi vb.
    
Yüksek Kapasiteli Su Deposu: 15ML su deposu büyük miktarda buhar ile 8 kereden fazla kullanılabilir. Kayma örtüsünün hafifçe aşağı kayması ve mikro boyutlu parçacıkların akışı cilt bakımı için derhal serbest bırakılacaktır. Cildin sürdürülebilir bir nem ikmal sağlayabilmesi için 45 saniyede otomatik olarak duracaktır.

Ürün Ölçüleri: 1.3 x 3.9 x 1.2 inç
    
Öğe Ağırlık: 0.8 gram
    
Ağırlık: 0.8 gram

 

Siparisleriniz icin direk Tel ; Whatsapp numaramiz

Almanya: 015773434717

Almanya harici arayacak olanlar 004915773434717

 

 

 

29,00 €

  • verfügbar
  • 5 - 8 Tage Lieferzeit1