Telefonda Koçluk, yüzyüze yapılan koçluk seanslarımıza alternatif olarak geliştirdiğimiz bir danışmalık hizmetidir.

Yapacağınız 60 dakikalık bir telefon koçluğu ile, evinizden veya işyerinizden ayrılmadan ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini almış olursunuz. İlginçtir ki, ABD’de yapılan danışmanlıkların 70%’i telefonda gerçekleşmektedir. Peki nedir Telefonda Koçluk sistemini bu kadar popüler ve yararlı kılan..?

Bu sistemin birçok avantajı vardır:

–     Dünyanin her yerinden bir telefona erişebiliyorsanız  Danışmanınız Yaşam Koçunuz  sizinle :).

–       Danışmanlık randevunuza yetişmek için yollarda yıpranmayacağınız ve park yeri aramayacağınız için, tüm bunlara harcayacağınız zaman size kalacaktır.

–       Hava şartları ne olursa olsun danışmanlık seanslarınız düzenli olarak devam edebilirsiniz. “Kar yağdı yollar kapandı”, “Çok yağmur yağıyor” gibi bahaneler artık işe yaramayacaktır :).

–       Yüz yüze iletişimi tercih etmeyen bir yapınız varsa, “Telefonda Koçluk”, sizin için alacağınız koçluk hizmetinde ayrı bir avantaja dönüşebilir.

 

Telefonda koçluk hizmetimizin sizin için uygun olabileceğini düşünüyorsanız, 12  yıllık tecrubeye sahip Danışman ve Yaşam Koçu Ayşegül K Anlı yapacağınız 10 dk’lık ücretsiz bir görüşme için hemen randevu alabilirsiniz.

Whatsapp

Ayşegül K Anlı

Tel: 004915773434717

Almanya: 015773434717