İstanbul ve Magic Time 4you nun tanışma  vakti geldi artık diyorum ve Temmuz ve Eylül aylarında 3 gün boyunca hem programın tanıtımını yapıp, birebir Magic Time koçluk hizmeti de vereceğim. 

İster tanışmak için ister birebir Magic Time koçluk hizmeti almak için şimdiden randevu ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp dan tarih için bilgi alabilirsiniz..

Neden İstanbul da :) Benim elementim su olduğu için ve de suyun yenileyici etkisininde çok güçlü olduğunu bildiğim den ayrıca İstanbul'un o mistik ve manevi geçmişine olan hayranlığımdan dolayı İstanbul'da çalışmaya karar verdim.

Hayatınızda bir şeylerin degişmesi ve isteklerinizin gerçekleşmesi için size özel Magic Time seansı ile mucizelerin dünyanızda yer almasına izin verin.

Sevgilerimle 

Aysegül K

Hast du Lust mit mir im September 2017 in Ístanbul 3 tage lang zu meditieren und spirituellen Erfahrungen zu machen? Wenn ja dann melde dich jetzt an und komm mit :)

Datum: 24.09.2017

Seminar Preis: 249 €

Flug und Unterkunft muss selber übernommen werden.Für die Buchung helfe ich gerne.

LG 

Aysegül KA

 

Eylül ayının son haftasında Ìstanbulda yapmayı.planladığım meditasyon ve Spiritüel tecrübe ve farkındalık edinmek amaçlı seminer için Başvurularınız yapabilirsiniz..
Program türkçe ve almanca olacaktır. .Istanbulda ki manevi güç alanlarınının ziyaretide seminer programına dahil edilecektir..
Programda içerigi için whatsapp dan bilgi alabilirsiniz..
Sevgilerimle
Ayşegül KA